Gossip Girl Türkiye Fan ♡
Ben Geldim Ki! 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Ben Geldim Ki! 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Geldim Ki!

3 posters
YazarMesaj
Bmazing
Yeni Üye
Yeni Üye
Bmazing

Ben Geldim Ki! Empty
MesajKonu: Ben Geldim Ki!   Ben Geldim Ki! EmptyCuma Kas. 26, 2010 6:31 pm

Herkese Merhaba,
Ben Sıla. 15 yaşındayım.
Gossip'i 2008'den beri sıkı bir biçimde takip etmekteyim ki, dizi bitse bile bendeki etkisi asla bitmeyecek olan tek dizidir. Yess
HIMYM olsun, gLee olsun, Supernatural olsun, Vampire Diaries olsun severek takip ettiğim dizilerdendir. Yabancı dil hastası bir insanım. 13 tane yabancı diziyi falan takip ediyorum. Dinlediğim tüm müzikler nerdeyse yabancıdır. Uluslararası ilişkiler seçicektim, engellediler. Doktor olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyim. Noo. Ben niye size böyle sıkıcı şeyleri anlatıyorum ki?

Lei'ye taparım, öl dese ölürüm.
Dans her şeyimdir. Dansız yaşayamam.
Asla ciddi bir insan olmadım. Arada bir çok saçmalarım. (bkz. üstteki yazı)
RPG'ye bi ara çok fena sardım, şimdilik duruldum ama bloguma yazmaktan da geri kalmıyorum.
Hayattaki amacımı hala çözememiş olmakla birlikte, sadece dizi izlemek için yaşıyorum diyebilirim şu durumda. lol!

Siteyi önceden bir ara görmüştüm, ama o zaman bu kadar gelişmiş değildi ben de üye olmamıştım. LaLaLa Şimdi baktım ki baya aktifleşmiş, hoplayıverdim hemen. Umarım iyi vakit geçiririm burada, ummuyorum hatta biliyorum. Gossip hastası bir forum dolusu insanla nasıl kötü vakit geçirilebilinir ki? Yehuu
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

Ben Geldim Ki! Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim Ki!   Ben Geldim Ki! EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:24 pm

Hoşgeldin aramıza =D ! Gülücük

Doğru söylüyorsun . GG bitse bile milyonlarca insanın içinde asla bitmeyecek ! (O milyonlarca insanlardanız =D)

http://gossipgirlturkiye.yetkinforum.com
*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

Ben Geldim Ki! Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim Ki!   Ben Geldim Ki! EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:36 pm

Hoşgeldin =D
Bence istediğin mesleği seçmelisin ben birfiil 5 yıldan beri aynı mesleği istiyorum ve tüm uğraşlara rağmen fikrimi değiştirmedim Dil Doktorlukta güzel meslek fakat isteğerek yaprasan =D

Neyse lafı uzatmiyim tekrar hoşgeldinn Gülücük

Ben Geldim Ki!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bne geldim
» Bende geldim :)