Gossip Girl Türkiye Fan ♡
Ed Westwick Radyo Röportajı 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Ed Westwick Radyo Röportajı 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ed Westwick Radyo Röportajı

3 posters
YazarMesaj
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

Ed Westwick Radyo Röportajı Empty
MesajKonu: Ed Westwick Radyo Röportajı   Ed Westwick Radyo Röportajı EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 12:35 pm

Ed Westwick, KISS FM'de sabah programına baglanıp konuk oldu. Dizi ve diger projesinden bahseden Ed Chuck ve Blair ile ilgili herkesi mutlu edecek şeyler söyleyip, çiftimize sahip çıktı:

-Gossip Girl'den Chuck Bass bizimle. Ed Westwick...Selam dostum nasıl gidiyor?

Ben iyiyim dostum, sen nasılsın.

-Oldukça iyi. Bize katılıp, ortamı titrettigin için teşekkürler. Şimdi sen dizide Amerikan aksanıyla oynuyorsun ve aslen İngilizsin. Gossip Girl hayranları bu aksanı duyunca şaşırıyorlar mı?

Hayır, aslında artık İngiliz olduğumun yavaş yavaş insanlar farkına varıyorlar. Tabiki de hala şaşıranlar var ama artık çoğunluk İngiltere'den geldiğimi biliyor.

-Sen aynı zamanda Californication dizisinde de konuk oyuncu olarak yer aldın. Bize biraz ondan bahseder misin? Orda Amerikan mısın yoksa İngiliz mi?

Orda da Amerikan dostum. Yine Amerikan aksanı. Ama ileride kendi aksanımı, İngiliz aksanını gösterdigim projelerde de olacagım, oyle umuyorum.

-Ve sen Gossip Girl'desin. Gossip Girl gibi güzel kızlarıyla popüler olan bir dizide yer almak harika birşey olmalı.

Harika adamım gerçekten. Yani New York'da yaşamak, harika bir dizide, popüler bir dizide, harika rol arkadaşlarıyla çalışmak inanılmaz birşey, çok eğlenceli. Hayat güzel gerçekten...Californication için de oyle. Yani sadece bir bölümdü ama David ile birlikte çalışmak çok eğlenceliydi. O harika birisi.

(Ara veriyorlar, ve Good Girls Go Bad şarkısı çalınıyor. Sonra yine Ed'e dönüyor)

-Chuck ve Blair'e gelelim. İzleyenler bilir, bir sezon birbirlerinin peşinden koştuktan sonra nihayet birleşebildiler. Ama artık birleştiklerine göre biraz da sıkıcı olmazlar mı?

Çok karamsar bir düşünce oldu bu adamım. Onlar aşıklar dostum, genç aşıklar. Mesela bu aksamki bölümde açık arttırma var ve tabiî ki de CB de aynı nesneye göz dikiyorlar, işler kızışıyor, rekabet deli hal alıyor ama sonunda işler yoluna giriyor, tabiî ki de sonucta aşıklar.

-Ve Gossip Girl'de ileriki bölümlerde karşımıza çıkacak gay öpüşmesinden bahsedelim. Bir adamı öpüyorsun, nasıldı?

Adam beni öpüyor, ben degil. Evet tamamen o bana yazıyor. Benimle ilgisi yok. Cok fazla sey soylemek istemiyorum cunku sürpriz elementini ortadan kaldırmak istemiyorum ama kesinlikle komik bir an olacak.

-Peki Amerikan aksanı nı yapmak mı daha kolay yoksa bir erkekle öpüsmek mi?

Kesinlikle…aa kesinlikle aksan daha kolay
http://gossipgirlturkiye.yetkinforum.com
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

MesajKonu: Geri: Ed Westwick Radyo Röportajı   Ed Westwick Radyo Röportajı EmptyPerş. Tem. 15, 2010 11:12 pm

Ahh öyle aşığım ki!!!
+Teşekkürler..
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

MesajKonu: Geri: Ed Westwick Radyo Röportajı   Ed Westwick Radyo Röportajı EmptyCuma Tem. 16, 2010 11:45 am

Rica ederim =)
*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

MesajKonu: Geri: Ed Westwick Radyo Röportajı   Ed Westwick Radyo Röportajı EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 12:14 pm

Teşekkürler
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

MesajKonu: Geri: Ed Westwick Radyo Röportajı   Ed Westwick Radyo Röportajı EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 12:26 pm

Rica ederim

Ed Westwick Radyo Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ed Westwick Londra Röportajı
» Avustralya Röportajı
» Taylor Türkiye Röportajı
» Ed Westwick Biyografi
» Ed Westwick Röportaj