Gossip Girl Türkiye Fan ♡
Leighton Meester: Buzznet Röportajı  61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Leighton Meester: Buzznet Röportajı  61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leighton Meester: Buzznet Röportajı

2 posters
YazarMesaj
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

Leighton Meester: Buzznet Röportajı  Empty
MesajKonu: Leighton Meester: Buzznet Röportajı    Leighton Meester: Buzznet Röportajı  EmptyPaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm

Sabah uyandıgında izledigin bir banyo rutini var mı? Varsa, yataktan kalktıgın andan giyinene kadar nasıl gelisiyor?

-Herkesin yaptıgı seyleri yapıyorum: kahyam kahvaltımı yatagıma getiriyor ve ben de masajım bittikten sonra kalkıyorum. Durum açıkça bu degil, genelde erken kalkıyorum ama bazen uyuyabildigim günler oluyor. O yüzden o arada, maalesef, maillerimi ve telefonumu, mesajlarımı kontrol ediyorum. Sonra duş alıyorum, yüzümü La Roche Posay losyonu, Dr Haushka ürünleri ile Chanel de aynı zamanda iyi bir seçim, temizliyorum. Dişlerimi fırçalıyorum. Ne giyecegime karar veriyorum. Ki bu cok eglenceli oluyor. Cunku kocaman düzenli sayılacak bir dolabım var. Dairemin en iyi tarafı o. Eger zamanım varsa kahve yapıyorum. Genelde yarım saatte dışarı çıkıyorum.

İlk öpüşmen kimleydi? Detaylar…Kaç yaşındaydın? Neredeydin?

-16 yaşındaydım, okuldaki arkadaşlarım aracılığıyla tanıştığım birisi, sinemadan sonra eve yürüyorduk ve dürüst olmak gerekirse cok endiseliydim ve ilk kez öpüşeceğime inanamıyordum, o yüzden hemen dönüp eve koşmaktan başka fazla birşey hatırlamıyorum. Genelde insanlar hep şişe çevirmece o oynarlar ama ben hiçbir zaman cesarette devam etmedim. İlk öpüşmemin oyun icin olmasını istememistim. Ortaokuldan bir arkadasımla bu konuyu geçen konuşuyorduk, yaşlarda pek de erkeklerle ilgilenmezdik.

Odanın duvarlarında ne var? Poster? Tablo?

-Çok güzel bir yağlı boya tablom var, en yakın arkadaşım aynı zamanda sevgilimin benim için yaptırdığı. Ressama beni anlattı, benim en sevdiğim renkleri ve şiirleri ve o da büyük bir özel çalışma yaptı ki bu tablo yemek odama asılı. İlk geldiğinde, tablonun yanında ressamın bunu yaparken dinlediği müzik CDsi de yanında geldi.

Herhangi bir fetişin var mı? Ya da özellikle hoşlanmadığın birşey?

-İnsanların tırnaklarını yemesinden ya da tırnak aralarının kirli olmasından hiç hoşlanmam. Fetiş mi? Gerçekten çok sevdiğim şeyler var, mesela taze çiçekler ve çikolata, ve tabiki de benim en büyük takıntım: True Blood. (Aynen Hahah )

Karşı cinste ilk aradığın özellikler nelerdir?

-Genelde birşeyler aramıyorken, o insanlar ilgili birşey beni hazırlıksız yakalar. Yetenek ve zekayı severim. İnkar edilemeyen kimyaya inanırım. Bu en güçlü ve en açıklanamaz çekimdir.

Geceleri yatarken ne giyersin?

-Hiçbirşey.

Takma isimlerin var mı?

-Lei, Lil Lei, Lei Lei, Meenster, Meest, Mom..

İlk işin neydi? Ve en kötü işin neydi?

-11 yaşındayken aldım ilk işimi! Bir gazetede reklamdaydım. New York’a ilk taşındıgım zamandı. Ne yaptıgıma dair hicbir fikrim yoktu. O zamandan beri oyunculuk yapıyorum, ve 18 yasımdan beri durmaksızın calısıyorum. O yüzden pek de sikayet edemem. 4 yıldır şarkı sözü yazıp kaydediyordum. Bu benim gelişimimde büyük rol oynadı. Genç kızken bebek bakıcılıgı da yaptım.

Hangi şarkının her sözünü biliyorsun, ama bundan dolayı utanıyorsun?

-Mariah Carey-Without You. Ama utanmıyorum bundan. Bazen sahnelerde duyguyu yakalamak için dinledigim oldu bu şarkıyı.

En çok geçmişte hangi dönemde yaşamayı isterdin ve neden?

-Eski Roma tarihine bayılıyorum.(Kesinliklee! Benimde okuduğum şeyler genelde Eski Roma'yla ilgilidir Yarıl ) Annem biz kücükken bize kitaplar okurdu. Romalılar bilimde cok ilerlemislerdi. Su anda da yasamayı seviyorum. İnsanlar her dönem benzer yasarlar. Sabah uyanıyoruz, yeriz, calısırız, severiz, egleniriz. Degisim hareketinin esansı hoşuma gidiyor. Eşitlik hareketi, serbest düşünme ve değişimi seviyorum seviyorum, hayranım!

Hiç bir leke-izin var mı? Varsa ne oldu? Eger yoksa vücudunla ilgili bir kusur soyleyebilir misin?

-Bebekken yataktan düsmemden kalan, alnımda bir iz var. Abimde de var.

Kurutulmuş kelimesini duyunca aklına ilk ne geliyor?

-Kuru üzüm
*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

MesajKonu: Geri: Leighton Meester: Buzznet Röportajı    Leighton Meester: Buzznet Röportajı  EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 5:47 pm

Teşekkürlerr..
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

MesajKonu: Geri: Leighton Meester: Buzznet Röportajı    Leighton Meester: Buzznet Röportajı  EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 5:56 pm

Rica ederim.

Leighton Meester: Buzznet Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TCA 2010 Leighton Meester
» Leighton Meester - She Said
» The 5 - Leighton Meester
» Leighton Meester Madrid'te!
» Leighton Meester Biyografi