Gossip Girl Türkiye Fan ♡
Blake ile Anket 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Blake ile Anket 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Blake ile Anket

YazarMesaj
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

Blake ile Anket Empty
MesajKonu: Blake ile Anket   Blake ile Anket EmptyPaz Eyl. 19, 2010 1:04 am

Takma İsim:Whitey Fonda

Hangi GG karakteriyle sevgili olmak isterdin? A)Dan Humphrey B)Nate Archibald C)Chuck Bass D)Hiçbiri:D)Hiçbiri.Çünkü hepsi 16 yaşında!

Bir kadının dediokodumu yaptığını farkedersem A)Kibarca uyarırım B)Tekme tokat girişirim C)Görmezden gelirim:C)Görmezden gelirim.

Bazen keşke ünlü olmasaydım diyorum.Çünkü; A)Sürekli rahat bir kıyafetler gezmek isterdim B)Hata yapma özgürlüğüm olsun isterdim C)........ için daha fazla vaktim olurdu D)Ünlü olmasaydım dediğim hiç olmadıC)Guitar Hero için daha fazla vaktim olurdu.

En fazla iltifat alan özelliğim: Kirpiklerim.

Kendimi seksi hissetmek istediğimde Marni giyerim İnsanlar sokağa çıkmadan önce çantama bir paket çikolata attığımı duyunca şaşırırlar.

İlişkiler hakkında aldığım en önemli tavsiye: Asla ilişkini gözler önünde yaşama.

En son geçen hafta ağladım.Çünkü senaryo gereğiydi

.Bir erkeği ağlarken gördüğümde: İçindeki insanlığı farkederim.

Erkek arkadaşımın şımarıklıklarımla başa çıkması gerekir.

Bir erkeği seksi bulmam için gereken?Komik Olması,Sesinin güzel olması,Hayvanları sevmesi,Zeki olması,Bana ''Damn Girl'' şarkısını söylemesi.

Sevgilim olmasının en güzel yanı: Birlikte dondurma keyfini yaşayabileceğim birinin olması.

Bir erkek için yaptığım en büyük çılgınlık: Disneyland'a gitmekten vazgeçip onla evde oturmak.

Öğrendiğim en önemli moda kuralı: Chanel'le asla kötü görünemezsin.

Günlük kıyafet tercihim: J Brand bir jean,James Perse ve Jimmy Choo ayakkabılarım.

Evden çıkarken yanıma mutlaka: Köpeğim Penny'i ve I-Phone'umu mutlaka alırım.

Oyuncu olmasaydım: İç mimar olurdum.

Kendimle ilgili bir şeyi değiştirebilecek olsam: dakik olmayı becerebilmeyi isterdim.

Kendimde eksikliğini hissettiğim şey? A)Girişkenlik B)Organizasyon C)Rahatlık D)Seksilik: B)Organizasyon

Bir erkek romantik bir yemeğin büyüsünün nasıl kaçırabilir: Moulin Rouge filmini sevmediğini söyleyerek!

Blake ile Anket
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Blake vs. J-Lo
» Blake -Gif-
» Blake İkonlar
» Blake in Şıklığı
» Blake'den Bacak Şov !