Gossip Girl Türkiye Fan ♡
Blake Rolleri Hakkında Konuştu 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Blake Rolleri Hakkında Konuştu 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Blake Rolleri Hakkında Konuştu

3 posters
YazarMesaj
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

Blake Rolleri Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Blake Rolleri Hakkında Konuştu   Blake Rolleri Hakkında Konuştu EmptyCuma Ekim 01, 2010 3:11 pm

Gossip Girl dizisinin yıldızı Blake Lively dizide nasıl rol aldığını bu sözlerle açıkladı.

``Gossip Girl`de canlandırdığınız karakterin üzerinize yapışacağını düşündüğünüz oldu mu?

-Hayır. Serena sadece bir karakter. Onu inandırıcı bir şekilde oynadığım sürece, sorun yok. İşim, oynadığım hiçbir karakterin kendimle bağdaştırılmamasını sağlamak. Eğer uzun bir kariyerim olursa, daha önce canlandırmadığım karakterlere hayat vermek isterim elbette. Ama her hikayeyi gerçekten içinde yaşayarak yansıttığım sürece, insanlar beni değil, karakterimi izlediklerini fark edeceklerdir.

The Town`da en dramatik karakter sizinki. Duygusal olarak zorlu sahneleriniz var. Bu rolü kabul ederken ne gibi beklentileriniz vardı?

-Rolü kabul etmedim, bu rol için resmen yalvardım. Rolü almayı başardıktan sonra da, karakterimin nasıl bir hayat sürdüğü üzerinde uzun uzun düşünmek zorunda kalmadım. Çünkü senaryo öyle iyi yazılmıştı ki! Sadece benim sahnelerim değil, her bir karakterin ağzından çıkanlar, o yörenin kültürü hakkında verilen bilgilerle dolup taşıyor. Her şey oyuncuların o kılıklara girip sadece oynamaları için tasarlanmış gibiydi. Çalışırken en karanlık ve en derin duygularınızı açığa çıkarmak için, tamamıyla güvenilir bir ortamda olmalısınız. Ben (Affleck) bu ortamı bizim için yaratmıştı. Oynarken aksanımız, görüntümüz, repliklerimiz hakkında düşünmek zorunda kalmıyorduk. Filmden önce Ben`in bizlere yaptırdığı araştırmalar bütün sorularımızı gideriyordu zaten.``

*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

MesajKonu: Geri: Blake Rolleri Hakkında Konuştu   Blake Rolleri Hakkında Konuştu EmptyCuma Ekim 01, 2010 3:33 pm

Duygusal sahnelerini görmek isterim Blake'in ama bence ona ağlamak yakışmaz gülmek daha çok yakışırrr =D
Ayrıcaa teşekkürler
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

MesajKonu: Geri: Blake Rolleri Hakkında Konuştu   Blake Rolleri Hakkında Konuştu EmptyCuma Ekim 01, 2010 3:50 pm

Evet =D

Rica ederim canım :)
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

MesajKonu: Geri: Blake Rolleri Hakkında Konuştu   Blake Rolleri Hakkında Konuştu EmptyCuma Ekim 01, 2010 4:43 pm

Evet Blake'e alamak hiç yakışmıyor =D

Teşekkürler ! wink
http://gossipgirlturkiye.yetkinforum.com
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

MesajKonu: Geri: Blake Rolleri Hakkında Konuştu   Blake Rolleri Hakkında Konuştu EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 5:27 pm

Önemli değil :)

Blake Rolleri Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Blake Güzellik Sırları Hakkında Konuştu
» Kıvanç Küçük Sırlar hakkında konuştu !
» Michelle Hakkında...
» Blake vs. J-Lo
» Blake -Gif-