Gossip Girl Türkiye Fan ♡
Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı

5 posters
YazarMesaj
Miss Crawford
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
Miss Crawford

Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  Empty
MesajKonu: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptySalı Tem. 20, 2010 1:44 pm

- Chace Crawford -

Seksi, yalnız ve ingiliz kadınlardan hoşlanıyor. Gossip Girl'ün Chace Crawford'u aradığı aşkı ortaya koyuyor..

*Ne tarz kadınlardan hoşlanırsın ?

İyi bir mizah duygusuyla birlikte dışadönük kızlardan hoşlanırım ve ingiliz kızlardanda çünkü onlar çok kibar. Birde vurgu tonlarını seviyorum. Hoşlanmadığımsa, örneğin, bir kız çok güçlü gelir veya özensiz sarhoş olur. Karmaşa gibi görünüyor, bu hiç hoş değil.

*İlk görüşte aşka inanır mısın ?

İnanırım. Özel birini görüyorsun, bir anlık tepki. Onun üzerinde harekete geçmelisin. Bunu yaşadım ve o duyguyu seviyorum.

*Arkadaşlığın ilişkiye dönüşmesi hakkında ne düşünüyorsun ?

Ben hevesli değilim. Sizi insanların niyetleri konusunda dikkatli yapıyor. Arkadaşlar en çok güven sağlamak için var. Buna göre bir kızı ilk tanıdığında - iyi bir geçici dostluk ve eğlence oluyor.

*Sana oldukça romantik bir ses ..

Romantik olmak subjektiftir. Ben yaratıcılık konusunda daha fazla ağır bastığını düşünüyorum; kutunun dışına gidiyorum. Örneğin ben bir kız için resim çizmeyi veya onu konsere götürmeyi seviyorum. Sevimsiz sohbetler yapmıyorum.

*Gossip Girl karakterin, Nate, sonu iyi olmasada ilk aşkına geri dönüyor. Seninde kalbinde biri var mı?

Aslında yok. Böyle bir genç yaşta, gerçek aşkın gerçekten ne için olduğunu bilmiyorum - bu çok daha masum ve saf. Ama her zaman ilki hatırlıyorum. İkimizde şuan iyi birer arkadaş konumundayız.

*Nate bir ara yetişkin bir bayanlaydı. Ne düşünüyorsun ?

Ben karşı değilim yaşımın üzerindeki birine fakat Gossip Girl dünyası her zaman dönüyor. Dizideki herhangi bir karakter gibi değilim. Bende mizah duygusu ağır basıyor, düşünmekten hoşlanıyorum.

*Bize sadece ana bölgeyi gösterdin. Yastığının altında sakladığın birşey var mı ?

Evet, peluş hayvanlarım ve Cosmo yığınlarımı saklıyorum ama yastığımın altında bir şey yok. Ben bir şeyleri yerleştirme konusunun biraz dışında gibiyim. İki hafta arayla gelen bir temizlikçi bayan var, ama o bu konuda gerçekten gerekiyor.

*Sen, Robert Pattinson ve Zac Efron arasında bir bilek güreşi turnuvası var sanki ?

Getirin! İki elimi birden kullanabilir miyim ? Zaten kendimi tutabileceğimi sanmıyorum. Belki R-Patz alabilir ama sonra sadece elimden bir bok kadar sıyrık istiyorum! =D

*Genç bir pin-up (cazibeli kadın) olmak sence aile ve arkadaşlardan mı kaynaklanıyor ?

Kesinlikle. Ben Dallas şehrinde büyüdüm ve bazen onlar yüzünden zor anlar yaşadım. Onlara aynı şeyi yapardım ama onlardan hiç bir şey beklemiyordum ve karşılık vermedim. Bu yüzden topraklanmış, tokat yiyordum.

*Kadınlar hakkında kafanı karıştıran bir şey var mı ?

Eğer bir şey yanlışsa ve sen bunu örtbas etmeye çalışırsan, bu komik. Soruyorsun, 'Nedir bu ? Konuşmak mı istiyorsun ?' ve onun cevabı 'Hayır, hiçbirşey yok.' Bence bu çok yanlış. Üstelik sonrada suçlu senmişsin gibi havucu bıçakla sertçe kesiyor ve aynı zamanda gözlerini devirmiş sana bakıyor. 'Bazen sana karşı daha açık olmak isterdim.'

Chace'in yıldız kimliği

İdolü: Penolope Cruz çünkü o çok klas ve zeki.
Kısaca geçmişi: Küçükken bir araba uşağı olarak çalıştı ve bir kez müşterinin sakızını çalmış. - Hayır Chace, biz bunu paylaşacağız.
Neden onu seviyoruz: Sadece onun resmine bakın! Ayrıca o hergün ailesiyle konuşuyor. New York'ta yaptığı son doğum günü yüzünden bütün arkadaşları uçtu. Aah.

Chace'in Cosmo Notu

Kadınlar hakkında birşey bilseydim..Fransız kızartması çalmak için nedenim hep olurdu.. - Chace

Kaynak : Cosmopolitan UK
Tarih : 2010/07/16

Londra'da basılan Cosmopolitan dergisine böyle bir röportaj vermiş.. =D Cosmopolitan, her ülkede farklı yayınlanıyormuş, bunu yeni öğrendim.. Keşke bu Türkiye'deki sayısında yayınlansaydı.. neyse olsun artık türkçeye çevirdim, burdanda okuyabiliriz..
Big Smile

En son Miss Crawford tarafından Perş. Tem. 22, 2010 8:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptySalı Tem. 20, 2010 1:47 pm

teşekkürler tekrardan Gülücük Güzel bir röportaj olmuş wink
http://gossipgirlturkiye.yetkinforum.com
Miss Crawford
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
Miss Crawford

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptySalı Tem. 20, 2010 1:59 pm

Ve komik =D
Rica ederim Gülücük
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptySalı Tem. 20, 2010 3:11 pm

Teşekkürler.
*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptySalı Tem. 20, 2010 3:37 pm

Teşekkür edrimm =D
Miss Crawford
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
Miss Crawford

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptySalı Tem. 20, 2010 6:52 pm

Rica ederiiim :)
Leighton _Yeliz
İyi Üye
İyi Üye
Leighton _Yeliz

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:28 am

vayyy Chace Crawford : Seksi, yalnız ve ingiliz kadınlardan hoşlanıyor. Hahah
*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:06 pm

Doğruuu Yess
Leighton _Yeliz
İyi Üye
İyi Üye
Leighton _Yeliz

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 1:00 pm

*Sen, Robert Pattinson ve Zac Efron arasında bir bilek güreşi turnuvası var sanki ?

Getirin! İki elimi birden kullanabilir miyim ?

Bu cümleye çok güldüm Hahah
Miss Crawford
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
Miss Crawford

MesajKonu: Geri: Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı    Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı  EmptyCuma Ağus. 13, 2010 12:26 pm

Evet komik =D

Chace Crawford Temmuz 2010 CosmoUK röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TCA 2010 Chace Crawford
» Chace Crawford Biyografi
» Chace Crawford - Ian Somerhalder
» Chace Crawford'un Yeni Filmi
» Taylor Momsen ve Chace Crawford Galada