Gossip Girl Türkiye Fan ♡
Blake Lively VIP*  61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Blake Lively VIP*  61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Blake Lively VIP*

+2
* Lady in Red
little queen.*
6 posters
YazarMesaj
little queen.*
Aktif Üye
Aktif Üye
little queen.*

Blake Lively VIP*  Empty
MesajKonu: Blake Lively VIP*    Blake Lively VIP*  EmptySalı Tem. 20, 2010 6:06 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]SERENA VAN DER WOODSEN

Ailesi:Annesi Lily Van Der Woodsen ve küçük kardeşi Eric Van Der Woodsen.
Hoşlandığı Şeyler:Pazar sabahı Blair'la kahva içmek,gece havuzda yüzmek,Tiffany'de kahvaltı etmek.
En Yakın Arkadaşı:Blair Waldorf.
Erkek Arkadaşı:Dan Humphrey.
New York'ta En Sevdiği Yerler:Bethesda Terrace Arcade at Central Park, Sant Ambroeus, Barney's, The Metropolitan Museum of Art, The Botanical Gardens, Serendipity 3.
Favori Filmleri: Bonnie and Clyde, Annie Hall, Marie-Antoinette, Rear Window, The Anniversary Party, Amelie, Breathless, When Harry Met Sally, Home Alone.
Favori Müzikleri:Feist, The Bravery, Charlotte Gainsbourg, Mika, Air, Phoenix, Arcade Fire, Joanna Newsom, Blonde Redhead.
Favori Tasarımcısı:Tory Burch, Lanvin, Michel Perry, Marc Jacobs, Zac Posen.
Favori Televizyon Showu:Project Runway, 30 Rock, My So-Called Life, America's Next Top Model, Arrested Development, American Idol.
Kahramanı:Kardeşi Eric.
Telefonu:IPhone

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]BLAKE'LEAŞK HAKKINDA

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Blake Lively ve Penn Badgley'in ilişkileri ilk kez bu fotoğraflarla ortaya çıktı..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Penn Badgley bakın sevgilisi Blake Lively hakkında neler söyledi
''Blake'i 11 yaşımızdan beri tanıyorum.Ailelerimiz de çok yakın.O inanılmaz ve harika biri.Beraber vakit geçirirken gerçekten çok eğleniyoruz.Gerçekten çok sevgi dolu onunla beraber vakit geçirmek çok güzel.''

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]BLAKE'LE GÜZELLİK HAKKINDA

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Blake oyunculuğuyla ünlü olduğu kadar uzun sarı saçlarıyla da ünlü.Bütün dergiler onun muhteşem saçlarının püf noktalarını anlatıyor.Blake ise saçlarıyla ilgili ''Eğer uzun ve sarı saçlarınız varsa sizi hemen Sahil Güvenlik dizilerinde oynatmak istiyorlar.Ama ben bu anlayışı yıktım.Saçlarımın rengini değiştirmeyi şu ana kadar hiç düşünmedim.Beni tamamlayan önemli bir noktam saçlarım''.Blake Gossip Girl'de ki karakteri için saçlarına postiş kullanıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]BLAKE'LE MODA HAKKINDA

Serena’nın tarzı gittiği okuldaki arkadaşlarından farklı.Kendine özgü bir stiliyle lüksü ve sokak stilini başarıyla harmanlayabiliyor.Genellikle seçimini alttaki fotoğraftaki gibi üstüne oturan ceketlerden ve skinny jeanlerden yana kullanıyor.Uzun ve ince bacaklarına da skinny jean oldukça yakışıyor.Ceketler de ise bir sınırlaması yok her renk ve her model kısa uzun ceketi dolabında barındırıyor.Cırtlak sarıdan siyaha her renkle ceketi üstünde görmeniz mümkün.Skinny jeanlerinin altına giydiği siyah topuklu ayakkabılar da Serena’nın vazgeçmediklerinden.Bilekte biten çizmeleri ve uzun çizmeleri de sıklıkla tercih ediyor.Örneğin okul formasının altına diz üstü çizmelerini giyiyor.Çanta seçimini lüks modellerden yana kullanan Serena’nın kolunda Channel,Burberry’s Warrior,Gucci Indy gibi markalar var.Sezonun öne çıkan bütün modellerinden görmeniz mümkün.Uzun boylu Serenaya mini elbiseler de oldukça yakışıyor.Takı olarak da genellikle iri ve uzun kolyeleri üst üste kullanmayı seviyor.Yani sezonun modasına oldukça hakim.Saçları ise uzun,sarı ve hafif dalgalı.Mükemmel görünümlü bu saçlar için Blake Lively de kaynak kullanılıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İşte onun gibi giyinmenin taktikleri (:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]BLAKE'LE MAGAZİN HAKKINDA

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Blake ''Maxim 2009 Hot 100 '' listesinde 33. oldu

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Blake defalarca ''Cosmopolitan''a kapak kızı oldu.İşte onlardan bazıları

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]BLAKE'LE ANKET

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Takma İsim:Whitey Fonda
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Hangi GG karakteriyle sevgili olmak isterdin? A)Dan Humphrey B)Nate Archibald C)Chuck Bass D)Hiçbiri:D)Hiçbiri.Çünkü hepsi 16 yaşında!
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bir kadının dediokodumu yaptığını farkedersem A)Kibarca uyarırım B)Tekme tokat girişirim C)Görmezden gelirim:C)Görmezden gelirim.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bazen keşke ünlü olmasaydım diyorum.Çünkü; A)Sürekli rahat bir kıyafetler gezmek isterdim B)Hata yapma özgürlüğüm olsun isterdim C)........ için daha fazla vaktim olurdu D)Ünlü olmasaydım dediğim hiç olmadıC)Guitar Hero için daha fazla vaktim olurdu.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]En fazla iltifat alan özelliğim: Kirpiklerim.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kendimi seksi hissetmek istediğimde Marni giyerim
İnsanlar sokağa çıkmadan önce çantama bir paket çikolata attığımı duyunca şaşırırlar.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]İlişkiler hakkında aldığım en önemli tavsiye: Asla ilişkini gözler önünde yaşama.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]En son geçen hafta ağladım.Çünkü senaryo gereğiydi.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bir erkeği ağlarken gördüğümde: İçindeki insanlığı farkederim.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Erkek arkadaşımın şımarıklıklarımla başa çıkması gerekir.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bir erkeği seksi bulmam için gereken?Komik Olması,Sesinin güzel olması,Hayvanları sevmesi,Zeki olması,Bana ''Damn Girl'' şarkısını söylemesi.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Sevgilim olmasının en güzel yanı: Birlikte dondurma keyfini yaşayabileceğim birinin olması.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bir erkek için yaptığım en büyük çılgınlık: Disneyland'a gitmekten vazgeçip onla evde oturmak.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Öğrendiğim en önemli moda kuralı: Chanel'le asla kötü görünemezsin.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Günlük kıyafet tercihim: J Brand bir jean,James Perse ve Jimmy Choo ayakkabılarım.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Evden çıkarken yanıma mutlaka: Köpeğim Penny'i ve I-Phone'umu mutlaka alırım.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Oyuncu olmasaydım: İç mimar olurdum.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kendimle ilgili bir şeyi değiştirebilecek olsam: dakik olmayı becerebilmeyi isterdim.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kendimde eksikliğini hissettiğim şey? A)Girişkenlik B)Organizasyon C)Rahatlık D)Seksilik: B)Organizasyon
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bir erkek romantik bir yemeğin büyüsünün nasıl kaçırabilir: Moulin Rouge filmini sevmediğini söyleyerek!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

Blake Lively VIP*  Empty
MesajKonu: Geri: Blake Lively VIP*    Blake Lively VIP*  EmptySalı Tem. 20, 2010 8:44 pm

OMFG Kısmı paylaşılmıştı.
http://gossipgirlturkiye.yetkinforum.com
*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

Blake Lively VIP*  Empty
MesajKonu: Geri: Blake Lively VIP*    Blake Lively VIP*  EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 11:11 am

teşekkürler
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

Blake Lively VIP*  Empty
MesajKonu: Geri: Blake Lively VIP*    Blake Lively VIP*  EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 11:56 am

Teşekkürler bu arada Gülücük

Cosmopolitanda 3 kapak boyunca aynı yüz ifadesi Fly
http://gossipgirlturkiye.yetkinforum.com
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

Blake Lively VIP*  Empty
MesajKonu: Geri: Blake Lively VIP*    Blake Lively VIP*  EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 1:17 pm

Yararlı bilgiler teşekkürler
Leighton _Yeliz
İyi Üye
İyi Üye
Leighton _Yeliz

Blake Lively VIP*  Empty
MesajKonu: Geri: Blake Lively VIP*    Blake Lively VIP*  EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 4:18 pm

paylaştığın için teşekkürler
Miss Crawford
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
Miss Crawford

Blake Lively VIP*  Empty
MesajKonu: Geri: Blake Lively VIP*    Blake Lively VIP*  EmptyCuma Tem. 23, 2010 3:48 pm

teşekkürler

Blake Lively VIP*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Blake Lively Resimleri
» Blake Lively Comic Con
» Blake Lively Tarzı
» NYLON TV - Blake Lively
» Blake Lively Biyografi