Gossip Girl Türkiye Fan ♡
Röpörtaj.. 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Röpörtaj.. 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Röpörtaj..

2 posters
YazarMesaj
*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

Röpörtaj.. Empty
MesajKonu: Röpörtaj..   Röpörtaj.. EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 10:37 am

Ed Westwickle Avustralya’da yapilan roportaj:

BBC Radyoya hayatinda birisi olmadigini soyledin. Hala oyle mi?

Bilirsin…biraz oyle biraz boyle. Bak, ben 23 yasindayim. 23 yasindaki birisi baskasina ne kadar bagli olabiliyor ki bugunlerde?

Hic hayranlik besledigin unluler var mi?

Evet ama hepsi evli. Scarlett Johansson hep oyle. Miranda Kerr de oyle sayilir ama gecen biri bana yeni nisanlandigini soyledi. Biraz daha yasli olanlari seviyorum sanirim. Kristen Stewartlar bana hitap etmiyor. Korkarim daha olgun kisilere kayiyor gozlerim.

Robert Pattionsonun Amerikan aksani mi daha iyi, senin mi?

Benim.

Leighton su anda Monte Carlo’da cekimlerde ve Avustralyali rol arkadasi Luke Bracey ile samimi sekilde goruntulendi. Blair’in Avustralyali biriyle birseyler yasayabileceginin farkinda misin?

Yani, bak…Avustralyalilari cok severim. O yüzden…ne kadar dogru bilmiyorum. Ama onu bir dahaki gordugumde kendisine hemen soracagim.

Taylor Momsen grubuyla oldukca populer su siralar ve bazilari onun yasindaki birisine gore fazla acik giyindigini dusunyor. Senin fikrin ne?

O yastayan farkli gorunusleri denemeyi seversin. Rocki kiz havasini seviyor acikca. Ona herseyin guzelini diliyorum.

Maun renk ayakkabilar nereden cikti?

Maun mu? Biraz kirmizimsi aslinda. Gecen hafta Brooklynden aldim. Aynisinin mavisi de var.

Inanilmaz seksi gogus killarinla unlusun. Bir rol icin agda yapmayi dusunur musun?

Komik olan ne biliyor musun, gecen gün yapmayi dusundum. Gercekten, yapmakla yapmamak arasinda kararsizdim. Ama simdi yapmayacagim. Ama yapmak zorunda olsaydim yapardim sanirim.

Ingiltereden insanlarin Wayne rooney gogus killarini aldirdigi icin dunya kupasindan elendigini soylemesine katiliyor musun?

Gogus killarini mi aldirdi?? Su an Wayne Rooney’e ayiracak zamanim kesinlikle yok. Vurulmali. Acik acik soyluyorum. Dunya kupasinda rezaletti. Hepimizi hayal kirikligina ugratti.

2 tane abin var. Onlar da bekar mi?

Ikisi de evli.

23. yasgununde neler yaptin?

O kadar sahasahali degildi. Ingilterenin elenmesini izledim ve ailemin evinde arkadaslarimla barbeku partisi verdik. O yüzden maalesef bu sene o kadar da Hollywood vari degildi.

Chalet Girl adli film cektin bu arada. Biraz bahseder misin?

Farkli dunyadan iki insani anlatan romantik komedi…Kucuk sirin bir film. Almanya’da kayak merkezinde cekilmis iyi bir noel filmi olacak. Insanlari guzelce bir guldurecek.

Amerikan kizlari, Avustralyali kizlar ve Ingiliz kizlari…bir siralama yapsan?

Avustralyali kizlar 1, Ingiliz 2, Amerikan 3…

Bir kizda ne ararsin?

Iyi giyim tarzi. Kisiligini yansitmali..İyi espiri anlayisi. Kendisini aciklamakta, acilmakta zorlanmayacak birisi olmali…
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

Röpörtaj.. Empty
MesajKonu: Geri: Röpörtaj..   Röpörtaj.. EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 5:45 pm

Bu konuyu daha önce açmıştım :)

Kilit + Çöp
http://gossipgirlturkiye.yetkinforum.com

Röpörtaj..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics