Gossip Girl Türkiye Fan ♡
 Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
 Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor 61989223

Türkiye'nin en aktif Gossip Girl Fan Forumu'na Hoşgeldiniz

Sitedeki resimleri görebilmek , linklerden faydalanabilmek , mesajlara cevap verip konu açabilmek için Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Admine Ulaş | Facebook Sayfası | Kurallar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑ Gossip Girl Hayranlarının Tek Adresi ๑

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor

3 posters
YazarMesaj
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor Empty
MesajKonu: Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor    Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor EmptyCuma Ekim 29, 2010 11:01 pm

Bugünlerde çıkan fragmanlara baklırsa Serena'nın yeni bir aşkı doğuyor ve kendisi de yakışıklı Colin olacak. Desperate Housewives ve Mad Men'den sonra ise bu rölü Sam Page adlı çekici aktör oynuyor. Kendisi ile röportaj yapıldı ve Gossip Girl'de ki maceralarını anlattı.

Soru: Gossip Girl'de ki karakterinden bahsedermisin bize?

Sam Page: Colin ile ilgili bir sürü şey bölümler geçtikçe ortaya çıkıyor. New York'da yaşayan uygun ve yakışıklı bir bekar olmakla beraber genç yaşta ekonomi dünyasında işe atılıp çok da başarılı olmuş biri. Serena'da gözü var aynı zamanda güzel bir zevki, tarzı var. Hepsi çok eğlendirici

S: Bu kıyafetlerden bazılarını alma şansınız oldu mu hiç?

SP: Bir çorap bile alamadım, en azından giyerken ona sahipmişim gibi davrandım.

S: Serena istediğini elde edebiliyor mu?

SP: Kesinlikle öyle gözüküyor. Evet ediyor. Aralarında öyle bir çekim var ki dayanıp savaşsalar bile reddedilemeyecek kadar büyük olduğundan vazgeçiyorlar.

S: Blake Lively ile bu kadar yakın çalışmak nasıldı?

SP: Fantastik. Profesyonellerin profesyoneli o! Prodüksiyonun nasıl işlediğini, nasıl çekim yapacaklarını çok iyi biliyor. Karakteri ve sahneleri iyi anlıyor, çekimlerde de öyle, etkileyici aynı zamanda zaman geçirmek ve eğlenmek için birebir!

Onun yanındayken samimi bir güven alıyorsunuz. Dizi 4. sezonunda olmasına rağmen New York'da 57. caddede çektiğimiz sahneye o kadar insanın izlemeye gelmesi beni şaşkınlığa uğrattı.

Blake'ten Leighton'a, Ed'ten Chace'e, Pen'e bütün kadro buna alışıktı zaten, ayrıca onlara ayak uydurmam da kolay oldu çünkü beni aralarına anında aldılar, çok yardımcı oldular, hepsi de çok iyi insanlar

S: Mad Men'de çalışmak nasıldı?

SP: Orası çalışmak için özel bir yer. Matt Weiner her provada etrafta oluyor, provada bile o yüzden çalışman için çizilen çizgi yüksekte, kesinlikle önceden çalışıp ve hazır gelmek zorundasın aynı zamanda Matt'in kendisinden de notlar almaya alışman lazım.

Yazarlığın çok zekice olmasıyla beraber, Matt'in senaryonun dışında kalan kesin bir bakış açısı var, sahneleri buna göre şekillendirmesini izlemek çok enteresan, bu kadar özel bir sette çalıştığım için çok mutluyum. Takdir edilecek bir yer

S: Desperate Housewives ekibi nasıldı?

SP: Başka bir eğlenceli set. Bu üç sette çok eğlenceli setler, bu dizilerde çalıştığım için gerçekten mutluyum.

Desperate Housewives'da ki hikaye çizgim diğerlerine göre daha uzundu ve yazarların benle ne yapacaklarından pek emin değildim, hiç bir zaman nasıl bir çevreyle de karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz, ama çok gülüdüğüm ve eğlendiğim bir setti.

Çoğu sahnem Marcia Cross ileydi. Eğlendiğim ve zevk aldığım bir aktördü, anında kaynaştık ve performansımı kesinlikle ona borçluyum.

S: Bu üç dizi arasından en çok hangi karakterinizle en yakın ilişkiyi kurabildin?

SP: Bence Gossip Girl karakteri. O herkesle eğleniyor, zaman geçiriyor, onların uzantısı olarak değil tabikide sadece sosyal olmayı seviyor. Kendine güveniyor ve bu da onu mutlu hissettiriyor, bu da benim oynadığım rollerden daha eğlenceli olduğu için Gossip Girl'de ki karakterimi seçiyorum. Colin rahat ve mutlu.

S: Google'da sizi araştırdığımızda sizinle ilgili en popüler kelime "üstsüz". Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

SP: (Gülerek) Bilmem ben hiç öyle şeyler yapmadım ki. İnsanların bunu çekici bulması sadece bana yarayabilir ne de olsa ondan onlar mutluysa bu durumdan ben de tabiki de mutluyum.
* Lady in Red
Admin ♣
Admin ♣
* Lady in Red

MesajKonu: Geri: Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor    Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 12:25 pm

Blake'in profesyonelliğine bir kez daha şahit olmuş bulunmaktayız =D Kaşkaş

teşekkürler
http://gossipgirlturkiye.yetkinforum.com
*Miss Bass
Moderatör
Moderatör
*Miss Bass

MesajKonu: Geri: Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor    Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 12:31 pm

Mad men 'de oynadığını bilmiyodum
teşekkürler
Queen S.
Gossip Moderatör
Gossip Moderatör
Queen S.

MesajKonu: Geri: Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor    Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 1:50 pm

Evet bende bilmiyordum =D
Rica ederim =D

Sam Page Gossip Girl'de ki rölünü konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ellen Page
» Page Six Moda Çekimleri
» 4. Sezon - Blake Lively & Sam Page
» Blake Lively & Sam Page Öpüşüyor
» Gossip Girl Nedir ?